گردهمایی سالانه سیستم های ابعاد پایین 1395

پژوهشکده فیزیک مطابق سالهای گذشته در نظر دارد  مدرسه پیشرفته سالانه سیستم های ابعاد پایین را در سال 1395(4و 5 خرداد) در سطح بین المللی و با ناکید بر ویژگیهای نوری و افزاره های اپتوالکترونیکی برگزار نماید. این مدرسه درادامه برگزاری مدرسه های پیشرفته در پژوهشکده است که در زمینه های گرافن و ادوات اپتوالکترونیکی و سیستمهای دوبعدی نوین برگزار شده است. هدف از گردهمایی فراهم آوردن محیطی مناسب به منظور گفتگو و تبادل نظر در زمینه تازه های فیزیک سیستمهای ابعاد پایین است. این مدرسه فرصت مناسبی برای محققین و علاقمندان به ویژه دانش پژوهان جوان و دانشجویان است که با شرکت در آن از سخنرانیهای متخصصین برجسته  خارجی و داخلی در این زمینه بهره برده و به بحث وتبادل نظر بپردازند. همچنین به منظور فراهم نمودن فرصتی برای معرفی کارهای پژوهشی جدید و ارائه نتایج و یافته های پژوهشی تعداد محدودی مقاله جهت ارائه صرفا به صورت پوستر پذیرفته خواهد شد و علاقمندان می توانند تازه ترین یافته های خود را در قالب چکیده یک صفحه ای ارسال نمایند . بعد از انجام مراحل داوری ، بهترین مقالات ارسال شده، جهت ارائه پذیرش خواهند شد(محدودیتی در تعداد چکیده های ارسالی توسط هر شرکت کننده وجود ندارد). از کلیه محققان و علاقمندان جهت شرکت در این گردهمایی دعوت به عمل می آید.

مقالات برگزیده ارائه شده بعد از داوری نهایی در شماره ویژه یکی از مجلات داخلی علمی پژوهشی  به چاپ خواهد رسید.

به شرکت کنندگان محترم گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد.

دانلود نمونه چکیده یک صفحه ای فارسی

دانلود نمونه چکیده یک صفحه ای انگلیسی

 
 
 
 
 

                          
در صورتی که موفق به پرکردن الکترونیکی فرم ها نشدید فرم های زیر را پر کرده و به آدرس ایمیل Riapa@tabrizu.ac.ir ارسال نمایید.
                        

سایت کنفرانس:

 http://riapa.tabrizu.ac.ir/fa/contents/conf/lds2016/%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C.%D8%B3%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%86%D9%87.%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85.%D9%87%D8%A7%DB%8C.%D8%A7%D8%A8%D8%B9%D8%A7%D8%AF.%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86.1395.html

 


بنده دانشجوی دکترای فیزیک ماده چگال از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستم. حوزه مورد علاقه من فیزیک محاسباتی (به طور خاص نظریه تابعیت چگالی) و همچنین سیستم های توپولوژیک است.


There are no comments yet

  • سلام , مهمان
  • خروج
  • ورود

    Or use one of these social networks

This site is protected by wp-copyrightpro.com